Bizi Her Zaman Arayabilirsiniz 0(212) 3560050

Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri

Hakkımızda

Sektörde tecrübeli kadromuzla hizmet kalitemizden ve başarıdan ödün vermeden, müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Genç, dinamik yapımız, insan hayatına saygımız yönetimini sürdürdüğümüz projelerin vazgeçilmez değerlerindendir.

Vizyonumuz

Tecrübeli kadromuz ve deneyimlerimiz ile kaliteden ödün vermeden kesintisiz müşteri memnuniyeti sağlayarak Pazar payımızı artırmaktır.

Misyonumuz

Yönetimini sürdürdüğümüz projelerde Huzurlu çalışma ortamları oluşturarak "Paket" hizmetler tasarlamaktır. 2011 Yılında Kurulan GLOBAL Group Özel Güvenlik Kısa sürede varlığını genişleterek Türkiye’nin sayılı Butik hizmet tasarlayan firmaları arasında yerini almıştır. Sivil Sektör girişimcileri Tarafından Türkiye’de Özel Güvenlik ve Emniyet tanımlamalarını yeniden yapılandırmak üzere hizmete başlamıştır. Kuruluşumuz, Türkiye’ de 81 İlde hizmetler tasarlayabilmektedir.

GLOBAL Group Özel Güvenlik Hizmetleri,

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, Koruma Hizmetlerini yürüttüğü her büyüklükte tesis için sürekli risk güncelleme çalışmaları yürüterek en iyi hizmeti hedef almaktadır.

GLOBAL Group Özel Güvenlik Hizmetleri,

ISO 9001:2000 kalite yönetimi standardı belgelendirme sürecindedir. Bilgi ve belgelerimiz Güvenli Ortamlarda sürekli kontrol ve kayıt altında tutulmaktadır.